چکیده گرافیکی

چکیده گرافیکی چیست ؟

چکیده گرافیکی یا graphical abstract یکی از انواع چکیده مقاله است که، بسیاری از ژورنال‌ها از نویسندگان درخواست می کنند که همراه با متن اولیه مقاله شان ارسال کنند. چکیده گرافیکی کوتاه شده مصور از ریشه‌ای‌ترین یافته‌های مقاله تعریف می‌شود که باید منحصربه‌فرد، کوتاه شده و سودمند و تصویری از یافته‌های بنیادی مقاله باشد. در یک نگاه همه مقاله را شامل شود. می‌توانید آن را مانند یک اسلاید پاورپوینت گمان کنید که همه داستان مقاله شمارا در یک چهارچوب به تصویر می‌کشد.

 

چکیده‌های گرافیکی اصولاً در ویرایش html وب‌سایت ژورنال نمایش داده می‌شوند و در نسخه چاپی مقاله به چشم نمی‌خورند. بسیاری از ژورنال‌ها از چکیده گرافیکی در شبکه های اجتماعی خود برای تبلیغات استفاده می کنند.

 

خدمات چکیده گرافیکی گروه گام

رسم چکیده گرافیکی که در واقع خلاصه مقاله را شامل می‌شود، به دقت و مهارت بالایی در زمینه ترسیم نیاز دارد.

گروه گام شما را در امر رسم چکیده گرافیکی توسط نرم افزارهای مخصوص و با دقت بالا یاری می‌نماید. این خدمت به صورتی است که ابتدا پیشنهادهایی توسط تیم ما به شما داده شده و در صورت تایید شما، تصویر مد نظر رسم می‌شود.

با توجه به اینکه بسیاری از ژورنال‌ها به تازگی از نویسندگان مقالات، یک چکیده گرافیکی می‌خواهند، که در آن، کل متن شما و محتوای شما باید در یک شکل خلاصه شود، گروه گام شما را در امر رسم چکیده گرافیکی توسط نرم افزارهای مخصوص یاری می‌نماید. این خدمت به صورتی است که ابتدا پیشنهادهایی توسط تیم ما به شما داده شده و در صورت تایید شما، تصویر مد نظر رسم می‌شود.

در ادامه تعدادی از تصاویر چکیده‌های گرافیکی تیم گام آورده شده است

 

دیدگاهتان را بنویسید