1. چرا موسسه آموزشی گام؟

گروه آموزشی گام به شما دانشجویان عزیز کمک می‌کند تا در عرصه‌ی نوشتن مقالات ISI و روند اپلای خود، به بهترین نحو در بهینه‌ترین حالت ممکن عمل نموده و در کمترین زمان، بیشترین استفاده را از زمان خود ببرید.

2. آیا دوره‌ها برای افرادی که دارای ضعف زبان انگلیسی هستند، مفید است؟

دوره‌های آموزشی به صورتی برگزار می‌شوند که شرکت‌کنندگان هیچ نیازی به پیش زمینه زبان انگلیسی نداشته باشند، چراکه نگارش مقاله ISI یک مهارت است و نیازی به مهارت زیاد در امر زبان انگلیسی ندارد. در دوره‌ها یاد خواهید گرفت که چگونه این ضعف را پوشش دهید.

3. آیا خدمات گام شامل ضمانت و پشتیبانی می‌شود؟ چگونه؟

شرکت‌کنندگان عزیز، به محض ثبت نام در دوره‌ها، وارد گروه “مسیر سبز” می‌شوند. در این گروه شما پشتیبانی شده و با انجام تکالیف دوره‌ای مهارت لازم را برای نگارش مقاله کسب نموده و به راحتی قادر به نگارش مقاله خود خواهید بود.

4. کلاس‌های شما به چه زبان‌هایی ارایه می‌شود؟

زبان معیار کلاس‌ها فارسی است، اما از آنجایی که زبان مقالات ISI، انگلیسی است، از اصطلاحات انگلیسی نیز استفاده می‌شود که همگی به صورت واضح مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

.

5. چرا باید به شما اعتماد کنم و اطلاعاتم را در اختیار شما قرار دهم؟

اعتماد زمانی به دست می‌آید که شما از رزومه اساتید و پرسنل ما آگاهی لازم و کافی را داشته باشید. با مراجعه به قسمت “درباره مدیریت” می‌توانید بخشی از رزومه دکتر شریفیان را ملاحظه نموده و با اطمینان خاطر در دوره‌های ما شرکت نمایید.

.

6. ثبت سفارش در گام چگونه است؟

در نوار بالای سایت گزینه‌ی “ثبت سفارش” را زده و درخواست نوع دوره خود را ثبت کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

.

7. کلاس‌های شما به چه زبان‌هایی ارایه می‌شود؟

زبان معیار کلاس‌ها فارسی است، اما از آنجایی که زبان مقالات ISI، انگلیسی است، از اصطلاحات انگلیسی نیز استفاده می‌شود که همگی به صورت واضح مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

.

8. کلاس‌های شما در چه زمینه‌های تخصصی ارایه می‌شود؟

از آنجایی که نوشتن مقالات ISI و نوشتن CV، در کلیه رشته‌ها به عنوان یک مطلب علمی، استانداردهای خاص خود را دارد، لذا کارگاه‌های ما برای همه رشته‌ها برگزار می‌گردد.

.

9. شرایط ارایه تخفیف در گام چیست؟

دانشجویان رتبه اول تا سوم هر دانشگاه و یا دانشجویان دارای معدل بالاتر از 17 شامل تخفیف می‌شوند.

10. آیا امکان پرداخت قسطی خدمات وجود دارد؟

بله این امکان وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

11. چطور می‌توانیم سفارشات خود رو پیگیری کنیم؟

اگر محصولی از گام سفارش داده‌اید و به دستتان نرسیده است، از طریق قسمت “تماس با ما” در سایت، مشکل خود را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

.