سبد خرید 0

وبلاگ

برتری مقاله ISI نسبت به دیگر مقالات چاپ شده

هر یک از مجلات علمی ارزش ویژه‌ای دارند و در دانشگاه‌ها و جایگاه‌ها علمی گوناگون برتری‌های مختلفی را برای دانشجویان و پژوهشگران کسب می‌کنند. گرچه مقالاتی که در مجلات ISI  به چاپ می‌رسند، به دو دلیل زیر از ارزش بالاتری برخوردارند:

نمایه شدن مقاله در سطح بین‌المللی

هنگامی فردی با صرف زمان و انرژی پژوهشی انجام می‌دهد و دستاوردهای علمی خود را به‌صورت مقاله درمی‌آورد بالطبع تمایل دارد مقاله‌ی خود را درجایی چاپ کند که مطابق یک استاندارد مشخص باشد و مورد استفاده ی شمار زیادی از علاقه‌مندان قرار بگیرد. برای رسیدن به این انگیزه بهترین گزینه، چاپ نوشتار در مجلات ISI هست. در واقع مقالات ISI یکی از معیارهای بین‌المللی برای سنجش توان علمی نویسندگان و محققین هستند.

 داوری مقاله به‌وسیله افراد متخصص و باتجربه

مقالاتی که برای داوری به مجلات ISI فرستاده می‌شوند توسط داوران زبردست و کارآزموده همان رشته موردبررسی قرار می‌گیرند و این کار برای نویسنده‌ی مقاله یک فرصت خوبی است تا نقاط ضعف یا نقاط قوت مقاله‌ی خود را بداند و ت رفع آنها اقدام نماید.

امتیاز بالای مقاله‌ی ISI در مصاحبه‌ی دکتری

دانشجویانی که انگیزه ادامه تحصیل در سطح دکتری چه در داخل کشور و چه در بیرون از ایران رادارند و همچنین کسانی که انگیزه تقویت رزومه‌ی علمی خود رادارند نیازمند چاپ دست‌کم یک مقاله ISI هستند.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

2 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

  • سلام روزتون بخیر من ی سوالی دارم به نظرتون اگه بین دوتا مجله واسه انتخاب و فرستادن مقالم مردد باشم به نظرتون مجله ای که آی اس آی نیست ولی سایتیشن خیلی خوبی میخوره انتخاب کنم یا آی اس آی ولی سایتیشنش کمه ؟

دیدگاهتان را بنویسید

keyboard_arrow_up